Relaxační olejová masáž

Teplý aromatický olej a plynulé doteky vás uvolní, odplaví stres a regenerují vaše tělo i mysl.

Reponance páteře a čištění páteřního kanálku

Hluboké uvolnění a pročištění páteře a šíje. Pomůže s celou řadou problémů od bolestí hlavy a těla až po gynekologické nebo srdeční potíže.

Luxusní celotělová masáž

Malá dovolená, tak přezdíváme dvou a půl hodinové masáži při které vás budeme hýčkat teplým olejem od hlavy až k patě. Dokonalá regenerace pro celé vaše tělo i mysl.

hloubková masáž

Hloubková olejová masáž

Plynulá, ale silná masáž svalů teplým olejem, která rozproudí krev, energii a povolí spasmy.

Protistresová masáž

hlavy a chodidel

Masáž hlavy a reflexní masáž chodidel, to je dokonalý protistresový koktejl masérky Lenky. Dejte sbohem napětí, bolesti hlavy a rozplynout se v báječném uvolnění.

Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž je pohlazením pro všechny vaše smysly, duši i tělo. Kompozice kvalitních esenciálních olejů, vybraných před začátkem samotné masáže, umožňuje cílit na specifické potřeby každého klienta a prohlubuje terapeutický účinek masáže. 

Thajská jógová masáž

Při thajské masáži používá Václav celé své tělo abyste, dosáhli maximálního rozsahu jógových ásan. Vaše energie tak bude proudit volně a tělo se vrátí do rovnováhy.

Bachova květová terapie

Bachova květová terapie (esence z divoce rostoucích květů ve formě kapiček) pomáhá pozitivně zvládat emocionální nároky denního života a nastolit vnitřní rovnováhu.

Lymfatická masáž nohou

Pro všechny které trápí unavené a těžké nohy, potřebují jemnou regeneraci po sportovním výkonu, nebo dámy které chtějí podpořit detoxikační kůry, diety a tvarovat svou postavu

Těhotenská masáž

I nastávajícíc maminky si mohou dopřát úlevu od bolesti, otoků a hlubokou relaxaci při těhotenské masáži. Nechte rozplynout starosti pod voňavými doteky aromaterapeutky Lenky.

Meridiánové cvičení Makoho, jako jeden z nástrojů terapie.

Individuální celostní terapie

Terapeutický program každému plně na míru, kdy se společně vydáváme na cestu vedoucí k harmonii se sebou i vnějším světem, v souladu s proudem bytí a za pochopení hlubšího významu ne-moci či jiných obtíží včetně náročných životních situací

Nemůžete se rozhodnout jakou masáž si vybrat?

Napište nám, přijďte a společně se domluvíme jaká masážní terapie je pro Vás nejvhodnější.