Tato stránka nese poněkud troufalý název, ale nikdy jsme nedostali horší hodnocení, než 5 hvězdiček. Proto si dovolujeme využít této příležitosti, abychom vám představili zpětnou vazbu, kterou dostáváme od našich klientů:

Víte, za svůj život jsem “prošla pod rukama” docela dosti  masérů či fyzioterapeutů. A jak už to tak bývá, ne všichni byli ti praví. Nakonec jsem objevila jednu slečnu a myslela jsem si, že ona je naprosto dokonalá a nikdo se mnou nemůže pracovat lépe. Pak se mi vdala, povila miminko a naprosto pochopitelně začala svou novou životní etapu.

Jenže mé tělo (i vzhledem k věku) požaduje péči nadále. Vlastně úplně náhodou jsem na Facebooku objevila vaši reklamu a zjistila jsem, že máte svou “úřadovnu” blízko mého zaměstnání. A tak jsem si řekla – zkusíš to. A ani nevím proč – při rezervaci jsem zaklikla pro svou masáž pana Václava (i když to asi nebyla náhoda – mám syna Václava ?). Zcela jednoznačně to byla správná a skvělá volba a mělo to tak být. Václav je skutečně terapeut se zlatýma rukama. Má úžasný dar! Nejen že umí skvěle tu fyzickou část masáže, ale ta energie… to je nepopsatelné …. to se musí zažít! Pokaždé od něj odcházím jak znovuzrozená, odpočatá a zároveň nabitá energií.
Jsem opravdu moc ráda, že jsem vás objevila. Doufám, že mám už vystaráno a nebudu muset dlouho hledat jinde ?

Děkuji za skvělou péči a přeji vám hodně štěstí!
Blanka S.
Rozhodně nejlepší masáž, na které jsem kdy byl. Odblokovány nohy, záda.. naprosto skvělá masáž! U většiny masérů, kde jsem byl, tak byli buď příliš jemní nebo jsem naopak odcházel se zablokovanými zády. Veliká spokojenost. ?
Tomáš H.
Byla jsem nad míru spokojená. Mám dva poměrně velké výhřezy, které čas od času cítím (někdy ve smyslu bolesti, jindy tlaku) a do tří dnů po absolvování masáže u Václava tyto svazující pocity povolily.
Sára S.
Dnes jsem si u Vás krásně odpočinula. Cítím se příjemně protažená, uvolněná a zrelaxovaná. A ta masáž hlavy 🙂 aaách 🙂 děkuji!
Jana S.
Záda mám jak nový! Zlatý ruce! A ta pohoda tady, to je relaxační oáza.
Matěj R.
Pecka! Moc doporučuji. Skvělá masáž, příjemné prostředí a sympatický přístup ?
Natálie W.
Na začátku roku jsem měla problém s tzv. zmrzlým ramenem – kdo zná, ví, jak je to bolestivé a omezující. Rehabilitace moc nepomáhala, tak jsem hledala další pomoc. A našla.
Po několika návštěvách v Masážní terapii u Anny S. se mi výrazně ulevilo. Mé tělo a zejména zamrzlé rameno dostalo tak intenzivní, jemnou a laskavou péči, že jsem nyní prakticky bez bolesti, v rameni mám výrazně zlepšenou pohyblivost a v noci v klidu spím. Vřele doporučuji!
Lucie L.
Dnes jsem byla poprvé u Vás na masáži, která trvala 2,5hodiny a bylo to úžasný, určitě se vrátím. Děkuji
Vynikající práce
Hana H.

Přijďte vyzkoušet naše masáže na vlastní kůži:

Načítám...