Plynulá, ale silná masáž svalů teplým olejem, která rozproudí krev, energii, povolí spasmy a vrátí funkčnost ztuhlému tělu. Vynikající pro všechny, kteří mají rádi pevný dotek a chtějí cítit změnu ve svém těle.

Masáž zad a šíje
Nejčastěji masáž hledáme právě kvůli bolesti zad nebo protože máme rádi hlazení po zádech. Masér(ka) nakombinuje všechny své znalosti a dovednosti, abych vám pomohla od bolesti.

Masáž dolních končetin
Pokud stojíte celé dny na nohou, máte za sebou běžecký závod, nebo jste vyčerpaní tak, že se „neudržíte na nohou,“ pak je hodinová masáž dolních končetin to pravé pro vás.

Masáž horních končetin a šíje
Trápí vás ramena, zápěstí, tenisový loket? Děláte manuální práce? Nebo jste si už v dětství oblíbili dotek na dlani s říkankou „vařila myšička kašičku“? Přijďte si užít masáž od šíje, po konečky prstů

Masáž břicha
Masáž břicha se u nás v Čechách příliš nedělá, což je škoda. Uvolňuje svalové napětí, pomáhá při funkčních poruchách trávení, a navíc zpevňuje pokožku a příjemně tak doplní tvarování postavy.

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Pecka! Moc doporučuji. Skvělá masáž, příjemné prostředí a sympatický přístup
Natálie W.

75 min – od 1550,- kč – Během této doby se rádi pečlivě věnujeme jedné části těla. Klienti přichází nejčastejí s bolestí zad nebo nohou.

90 min – od 1750,- kč – Za hodinu a půl stihneme uvolnit záda i přetížené nohy, ruce.

Objednejte se na hloubkovou masáž

Načítám...