Jednoduchý návod na trvalé štěstí zní: “Dělej co tě baví a buď prospěšný ostatním.” A tak masíruju.


Masáž má obrovskou sílu. Umí rozplakat, rozpustit stará zranění, fyzická, psychická, emocionální. Někdy je možné prostřednictvím doteku cítit Boha, nebo “jen” zbavit napětí a stresu. Uvolnit. Pomáhat. Léčit. Napravovat.


K masážím jsem se dostal díky ženám. Těšilo mne vytvářet bezpečný prostor, kde by mohly být samy sebou, uvolněné, opečovávané, milované, zranitelné, hýčkané. A jednoho dne mi došlo, že masáže a dotek jsou tím, čím mohu být prospěšný ostatním a co naplňuje moje srdce.  Cítím velkou vděčnost za to, že se spoustu věcí stalo právě tehdy kdy se měly stát a že  jsem se touto cestou vydal.

Než jsem se pustil na cestu masáží, pracoval jsem přes dvacet let v zahraniční  letecké společnosti, hodně cestoval, vydělával hodně peněz a skoro neměl čas. Měl jsem pocit prázdnoty, nenaplnění. I proto jsem pár let zpátky strávil přes tři měsíce v thajském buddhistickém klášteře a věnoval se meditaci vipassana. V Thajsku jsem se také před lety poprvé setkal s tradiční thajskou masáží, tehdy jsem neměl ani tušení, že to je něco, čím se jednoho dne budu zabývat profesionálně. 

Pandemie koronaviru pro mne byla možnost se zastavit, nadechnout a uvědomit si, že korporátní svět striktních pravidel není něco, čeho bych chtěl být do budoucna součástí a že chodit do práce jen kvůli penězům nedává smysl. Rozhodl jsem se věnovat se na plný úvazek masážím, rozvíjet svoje dary a talenty a být prospěšný ostatním. Pocit, když se večer ohlédnu za dnem, kdy jsem měl příležitost zlepšit konkrétním lidem kvalitu života, je k nezaplacení a ujišťuje mne, že moje rozhodnutí bylo správné. Mám naplněné srdce a dělám práci, která mi dává smysl.

 Věnuji se především hloubkové masáži a tradiční thajské masáži (TTM). Thajská masáž je více kontaktní, používají se i lokty, chodidla, předloktí, kolena. Cílem je rozproudit energii v těle tak, aby tekla plynule a neomezeně a tělo se “opravilo” samo. TTM je někdy nazývána jógou pro líné – klienty protahuji tak, aby s minimálním úsilím dosáhli na benefity jógových ásan, které by sami nezacvičili v takovém rozsahu.

Jsem milujícím partnerem a otcem, rád běhám, chodím na dlouhé vzdálenosti, miluju knihy, rád vařím, sdílím, předávám, pomáhám, rád se učím nové věci. 

A moc rád se starám o to, aby se lidé v mé blízkosti cítili fajn.

Zpráva od klientky

Víte, za svůj život jsem “prošla pod rukama” docela dosti  masérů či fyzioterapeutů. A jak už to tak bývá, ne všichni byli ti praví. Nakonec jsem objevila jednu slečnu a myslela jsem si, že ona je naprosto dokonalá a nikdo se mnou nemůže pracovat lépe. Pak se mi vdala, povila miminko a naprosto pochopitelně začala svou novou životní etapu.

Jenže mé tělo (i vzhledem k věku) požaduje péči nadále. Vlastně úplně náhodou jsem na Facebooku objevila vaši reklamu a zjistila jsem, že máte svou “úřadovnu” blízko mého zaměstnání. A tak jsem si řekla – zkusíš to. A ani nevím proč – při rezervaci jsem zaklikla pro svou masáž pana Václava (i když to asi nebyla náhoda – mám syna Václava ? ). Zcela jednoznačně to byla správná a skvělá volba a mělo to tak být. Václav je skutečně terapeut se zlatýma rukama. Má úžasný dar! Nejen že umí skvěle tu fyzickou část masáže, ale ta energie… to je nepopsatelné …. to se musí zažít! Pokaždé od něj odcházím jak znovuzrozená, odpočatá a zároveň nabitá energií.
Jsem opravdu moc ráda, že jsem vás objevila. Doufám, že mám už vystaráno a nebudu muset dlouho hledat jinde ?

Děkuji za skvělou péči a přeji vám hodně štěstí!
Blanka S.

Objednejte se na masáž k Václavovi

Načítám...