Všichni spěcháme, ženeme se za něčím, táhneme to vysoko, kam to jde, dokud to jde.

Jsme vyčerpaní, nemocní, nešťastní, frustrovaní, uzavíráme se do sebe, plní strachu a bolesti. Všude je plno lidí, a přesto jsme si cizí, nedíváme se navzájem do očí, stavíme si ochranné zdi, nedotýkáme se, soudíme, cítíme se sami, zranitelní, nepochopení, nerespektovaní, nemilovaní.

Už jako dítě jsem z toho byla nešťastná, nechtěla jsem žít v takovém světě, nechtěla jsem být přepracovaná, bez energie a s bolestmi hlavy jako „dospělí“. Pomalu na mě ale začaly doléhat povinnosti, tlak společnosti a já se smiřovala s pocitem, že nikdy nebudu tak docela šťastná.

V tom jsem uviděla různé lidi, kteří za své štěstí nepřestávali bojovat a podporovali k němu i ostatní.

Začala jsem se léčit, skrze lásku, přijetí, důvěru, kundalini reiki a masáže. Věřím, že můžeme žít i jinak, otevřeně, s respektem a láskou, aniž bychom ubližovali a nechali si ubližovat, žít uvědoměle a s radostí. Masáže, shiatsu a práce s energií jsou mou cestou, jak tomu pomoci.

Mé masáže trvají nejméně hodinu. To proto, abyste měli čas se uvolnit, nechat starosti za dveřmi a pomalu proniknout do klidového stavu mysli. Je obecně známo, že náš mozek vytváří určité elektromagnetické pole, které je proměnlivé podle aktivity.

Pokud relaxujeme, sestupujeme do takzvané hladiny alfa, tedy nižších frekvencí, při kterých se zbavujeme stresu a úzkostí, lépe se vnitřně soustředíme, lépe se učíme a jsme kreativní.

V tomto stavu jsme v klidu, bezpečí, duševní pohodě a náš imunitní systém pracuje, jak má. Pokud se nám povede jít do ještě hlubšího uvolnění (theta vlny), startují samoléčebné procesy, propojujeme se s nevědomím, zlepšuje se naše intuice, dlouhodobá paměť a kreativita. Tak dokážeme uzdravovat své tělo i mysl a přicházet na nová řešení životních situací.

Pomohu vám projít touto léčivou relaxací a vyrovnat energie ve vašem těle. Tedy odblokovat místa s nahromaděnou energií a poslat ji do míst s nedostatkem energie. Jednoduše řečeno uvolnit blokády, spasmy, místa akutní bolesti a doplnit místa s chronickými potížemi a tupými bolestmi.

Co můžete při návštěvě očekávat?

Po příchodu vás přivítám čajem, povíme si co a jak. Po ošetření vám dám prostor pro „vrácení se na zem“ a případnou konzultaci vašich pocitů.

Dovednosti a znalosti ze kterých vycházím: 

Klasická masáž

Klasická sportovní a regenerační masáž, někdy také přezdívaná Švédská. Uleví vašim namoženým svalům, rozproudí po těle krev, uvolní vás a umožní vašemu tělu, aby nastartovalo samoléčebné procesy.

Čínská masáž Tuina

Pracuje s energetickými drahami a body, stejně jako tradiční škola akupunktury. Stimulace citlivých bodů se však provádí masáží a presurou. Jejím smyslem je harmonizovat tok energie a krve, aby ve vašem těle proudily uvolněně a vyživovaly všechny orgány. Dokáže pomáhat nejen při bolestech pohybového aparátu, ale i při bolestech hlavy, tinitusu nebo funkčních poruchách trávení.

Shiatsu

Stejně jako čínská masáž Tuina vychází i shiatsu z celostní medicíny a pracuje s energetickými drahami a body. Způsob masáže je ovšem japonský. Na rozdíl od čínské masáže se provádí na zemi na podložce v pohodlném oblečení a kromě masáže se tělo uvolňuje i jemným protahováním a manipulacemi, které působí blahodárně na vazy a klouby. Při jednom ošetření se většinou pracuje se dvěma energetickými drahami tak, aby došlo k nastolení rovnováhy v těle. Velice blahodárná terapie vhodná i pro osoby se zdravotním omezením.

Indická masáž hlavy

Velice relaxační masáž. Pomáhá odbourávat příznaky stresu, jako je ztuhlá šíje, stažená pokožka hlavy nebo noční cvakání zubů. Pomáhá při bolestech hlavy, migrénách, hučení/pískání v uších i opakovaných zánětech dutin. Prokrvuje vlasovou pokožku a podporuje růst krásných vlasů.

Kundalini reiki booster

Energie kundalini reiki pročišťuje a harmonizuje tok energie v těle. Pomáhá při odbourávání fyzických i emočních bloků a je výbornou podpůrnou léčbou po traumatech. Dokáže léčit nechtěná energetická spojení, která nám brání v dalším vývoji, drobné genetické defekty a paměťové stopy v buňkách.

Masáž drahými kameny

Drahé kameny jsou známe svou schopností léčit. Nejčastěji se nosí jako amulety, vkládají se do pitné vody nebo se využívají pro čištění a ochranu prostoru. Masáž je další, velice příjemný způsob jak využít energie těchto léčivých kamenů. Masíruji minerály vybroušenými do tvaru koule, které příjemně hladí a uvolňují vaše tělo i duši. Je možné masírovat s nimi záda i celé tělo.