Masssage therapy

RELIEF FOR BODY AND SOUL

Relaxační olejová masáž

Teplý aromatický olej a plynulé doteky vás uvolní, odplaví stres a regenerují vaše tělo i mysl.

Reponance páteře a čištění páteřního kanálku

Hluboké uvolnění a pročištění páteře a šíje. Pomůže s celou řadou problémů od bolestí hlavy a těla až po gynekologické nebo srdeční potíže.

Luxusní celotělová masáž

Malá dovolená, tak přezdíváme dvou a půl hodinové masáži při které vás budeme hýčkat teplým olejem od hlavy až k patě. Dokonalá regenerace pro celé vaše tělo i mysl.

hloubková masáž

Hloubková olejová masáž

Plynulá, ale silná masáž svalů teplým olejem, která rozproudí krev, energii a povolí spasmy.

Protistresová masáž

hlavy a chodidel

Masáž hlavy a reflexní masáž chodidel, to je dokonalý protistresový koktejl masérky Lenky. Dejte sbohem napětí, bolesti hlavy a rozplynout se v báječném uvolnění.

Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž je pohlazením pro všechny vaše smysly, duši i tělo. Kompozice kvalitních esenciálních olejů, vybraných před začátkem samotné masáže, umožňuje cílit na specifické potřeby každého klienta a prohlubuje terapeutický účinek masáže. 

Thajská jógová masáž

Při thajské masáži používá Václav celé své tělo abyste, dosáhli maximálního rozsahu jógových ásan. Vaše energie tak bude proudit volně a tělo se vrátí do rovnováhy.

Individuální celostní terapie

Terapeutický program každému plně na míru, kdy se společně vydáváme na cestu vedoucí k harmonii se sebou i vnějším světem, v souladu s proudem bytí a za pochopení hlubšího významu ne-moci či jiných obtíží včetně náročných životních situací

Our team

Vytváříme klidný prostor, ve kterém můžete odložit své starosti a bolesti. Prostor, kde se můžete s důvěrou odevzdat a nechat o sebe pečovat. Ke každému z našich klientů přistupujeme s nelepším vědomím a svědomím, tedy bez předsudků s respektem a sou-citem. Propojujeme znalosti a dlouholeté zkušenosti s intuicí a vnímáním individuálních potřeb klienta. Chceme mít klid se každému klientovi dostatečně věnovat, proto nabízíme delší služby, než bývá u masáží obvyklé.

Na začátku roku jsem měla problém s tzv. zmrzlým ramenem – kdo zná, ví, jak je to bolestivé a omezující. Rehabilitace moc nepomáhala, tak jsem hledala další pomoc. A našla.
Po několika návštěvách v Masážní terapii u Anny S. se mi výrazně ulevilo. Mé tělo a zejména zamrzlé rameno dostalo tak intenzivní , jemnou a laskavou péči, že jsem nyní prakticky bez bolesti, v rameni mám výrazně zlepšenou pohyblivost a v noci v klidu spím. Vřele doporučuji!
Lucie Laudová
Spokojená zákaznice

Massages overview and prices

Druh masážeDoba trváníCena
Thajská jógová masáž90 min1900,-
2 h2400,-
2,5 h2850,-
Hloubková olejová masáž 60 min + 15 min cvičení1650,-
90 min1900,-
Luxusní celotělová masáž2,5h2850,-
Relaxační olejová masáž75 min1650,-
90 min1900,-

Druh masážeDoba trváníCena
Aroma-terapeutická masáž75 min1600,-
90 min1800,-
2,5 h2700,-
Reponance páteře75 min1550,-
90 min1750,-
Individuální celostní terapie90min1750,-
Protistresová masáž hlavy a chodidel75 min1550,-
Masáž hlavy45 min1100,-
Reflexní masáž chodidel45 min1100,-
Relaxační olejová masáž75 min1550,-
90 min1750,-
Luxusní celotělová masáž2,5 h2650,-