Tradiční thajská masáž, v Thajsku zvaná Nuad, vychází z tradic budhismu, ájurvédy a jógy.

Základá se na teorii, že naším tělem prochází energetické dráhy zvané prána-nádí, tedy dráhy, kterými proudí vitální životní energie. Abychom se těšili dobrému zdraví a kondici, musí energie těmito drahami proudit bez překážek. Terapeut thajské masáže využívá celého svého těla k protažení a promasírování těla klienta tak, aby uvolnil blokády (ztuhlá, napjatá, bolavá i emocí plná místa) a vitální energie mohla volně a plynule proudit celým tělem.

Thajská masáž bývá také přezdívána Jóga pro líné. Zatím co klient odpočívá a snaží se maximálně uvolnit, masér ho citlivě protahuje do jógových ásán, které jsou v plynulém asistovaném protažení zacvičeny ve větším rozsahu, než by klient dokázal sám a s námahou. Benefity jsou přitom velmi podobné jako při cvičení jógy: zlepšení rozsahu pohybu, posílený svalový tonus, rozhýbání krve, lymfy i energie v těle, detoxikace organismu a zvýšení imunity.

Pro koho je Thajská masáž vhodná?

Největší benefity přinese Thajská masáž zkráceným sportovcům, lidem unaveným, neduživým, nebo dokonce ztuhlým po boji s nemocí. Krajní pozice protažení mohou být při ztuhlosti bolestivé. Nicméně pokud s vámi pracuje dobrý masér, jako je Václav, pracuje plynule, vědomě, vnímá vaše hranice a respektuje vás. Nebojte se se svým masérem komunikovat, říct co pro vás je a není v pořádku. S Václavem se bez problému domluvíte česky i anglicky.

Bezbolestná a relaxační bude thajská masáž pro dobře protažené a flexibilní klienty, kterým pomůže cítit se pohodlně a uvolněně ve svém těle.

Byla jsem nad míru spokojená. Mám dva poměrně velké výhřezy, které čas od času cítím (někdy ve smyslu bolesti, jindy tlaku) a do tří dnů po absolvování masáže tyto svazující pocity povolily.
Sára M.

Objednejte se na thajskou masáž

Načítám...

90 min – 1900,- základní ošetření, při delším ošetření se masér zvládne lépe věnovat vaším specifickým potřebám a a přidat více protahovacích i relaxačních technik, včetně ošetření obličeje