Omlouváme se, na těhotenskou masáž není možné se v tuto chvíli objednat.

Masáž pro nastávající maminky je příjemnou úlevou od bolesti i otoků a krásný způsob relaxace, uklidnění a harmonizace nastávající maminky a děťátka. Při masáži nastávající maminka odpočívá v leže na boku na lehátku podepřená polštáři. Citlivými tahy masírujeme záda (uvolňujeme bederní oblast a kyčle), celé spodní končetiny (úleva od nateklých nohou a prevence křečí ), ramena, šíji a ruce. Závěrem je uvolňující masáž obličeje k odstranění napětí a relaxaci mysli. Masáž je jemná ale účiná a vždy respektuje přání a pocity ženy.

Jako všechny naše masáže je těhotenská masáž prováděna kvalitními rostlinnými bio oleji s možností přidání esenciálních olejů, podle přání nastávající maminky.

Esenciální oleje vhodné i pro těhotné jsou: levandule lékařská (ulevuje při bolestech, snižuje krevní tlak), borovice (posiluje při únavě, protiinfekční účinky v dýchacím a močovém ústrojí), benzoe (pro citlivou pokožku, proti zácpě, proti starostem), černý pepř (dodává odvahu, pomáhá při otocích a únavě), ylang-ylang (pozvedá náladu, zklidňuje nervový systém) eukalyptus (uvolňuje dýchací cesty, má protiinfekční účinky), cypřiš (pomáhá na křeč.žíly, duševní transformaci), zázvor (pomáhá při křečích a zažívacích potížích), mandarinka (osvěžuje, harmonizuje emoce), grapefruit (povzbuzuje, pomáhá při pálení žáhy, otocích, únavě), citron (osvěžuje, pomáhá při problémech se zažíváním, proti celulitidě), pomeranč (rozveseluje, pomáhá při úzkosti a napětí, harmonizuje emoce).

Masáž je vhodná od ukončeného třetího měsíce těhotenství pro maminky s fyziologickým průběhem těhotenství bez komplikací. 

75 min – 1550,-

Každá těhotná žena si zaslouží takovou báječnou péči, jakou jsem dostala od Lenky já. Masáž je způsob jak se uvolnit a těhotenství si opravdu užít ❤
Anna S.

Objednejte se na Těhotenskou masáž

Načítám...