Bachova květová terapie (esence z divoce rostoucích květů ve formě kapiček) pomáhá pozitivně zvládat emocionální nároky denního života a nastolit vnitřní rovnováhu.

Terapie probíhá rozhovorem a domů si odnesete kapičky namíchané pro vás na míru.


Terapeutka Lenka se zaměřuje především na pomoc dětem – pomáhá jim zvládnout první dny školky či školy, strach z návštěvy lékaře, žárlivost, když se objeví nový sourozenec, vyžadování neustálé pozornosti, děsivě sny, nedostatek sebedůvěry, plachost nebo naopak agresivitu, ale i ztrátu milované bytosti či zvířátka. V těchto, ale i dalších situacích, může Bachova květová terapie pomoci zvládnout situaci bez zbytečného napětí a propadání emocím, které oslabují naši obranyschopnost. Dnes je již známo, že většina nemocí má původ v naší psychice, a tak můžeme díky originálním Bachovým květům pomoci citlivé dětské duši vyrovnat se s přetížením v raném věku a k lepšímu startu do života.
Ve své praxi se Lenka zaměřuje také na pomoc s alergiemi a atopickým ekzémem. A to s použitím Bachovy terapie, bio rostinných olejů a esenciálních olejů, které mají vysoký obsah nenasycených mastných kyselin omega 3 a 6 a působí tak výrazně protizánětlivě a hojí pokožku.

Terapie Bachovými květy není určena jen pro děti, mohou ji využít dospělí, těhotné ženy dokonce i zvířata.
Např. pokud je váš zvířecí mazlíček melancholický, agresivní a veterinář vyloučil organickou příčinu, může podávání kapek ve vodě k pití pomoci zlepšit stav zvířete, dobrý účinek prokázalo i užívání v době rekonvalescence po nemoci.

Cena terapie včetně kapiček, které si odnesete domů je 1300,-

Objednejte se na Bachovu květovou terapii

Načítám...